Drevené posuvné terasové dvere

Kvalita overená časom.

Veľkoryso dimenzované presklené plochy sú trendom súčasnej modernej architektúry. Prinášajú viac voľnosti, pohodlia a svetla do obytných priestorov, s čím ale súvisí vyššia hmotnosť posuvných krídel. Aby vynikla optická ľahkosť veľkoplošných presklených prvkov spojená s nenáročnou obsluhou, vyvinula SIGENIA-AUBI mimoriadne ľahko sa posúvajúce kovanie, s ktorým je možné aj ťažké posuvné elementy až do hmotnosti 400 kg hravo otvárať a zatvárať.

Posuvné prvky, ktoré vedú na balkón, do záhrady alebo na terasu, sú súčasným trendom a zvyšujú svojimi veľkoplošnými krídlami kvalitu bývania a života.

Vyberte si typ, ktorý je najvhodnejší pre Váš obytný priestor.


Sklopno-posuvné kovanie PSK PORTAL plus

Inovované kovanie pre sklopno-posuvné dvere s označením PSK PORTAL plus uviedla firma SIEGENIA-AUBI na trh po úspešnom predstavení na veľtrhu Fensterbau 2008

Malé plus v názve znamená veľké plus pre vyšší komfort bývania. Vďaka novým vozíkom a koľajniciam s menšími rozmermi je možné pri výrobe sklopno-posuvných dverí použiť užšie profily, čím sa zvýši presvetlenie miestnosti, optimalizuje sa spotreba materiálu a zníži sa výška prahu.

VIAC INFORMÁCIÍ O PSK PORTAL plus


Posuvné kovanie so zdvihom krídla HS PORTAL

Zabudovanie takýchto dverí Vám umožní bezbariérové prepojenie interiéru s exteriérom. Ich spoločným prvkom je jednoduchosť
otvárania a pohodlnosť v užívaní. 

Premyslené detaily tohto kovania prinášajú maximálne pohodlie. Vďaka dlhoročnej kompetencii vo vývoji je technika kovania HS PORTAL tak dokonalá, že dokonca i krídla s hmotnosťou až 400 kg sa dajú bezpečne, pohodlne a s ľahkosťou ovládať bez vynaloženia veľkého úsilia. Realizovať je možné až 19 m široké presklenie s 12 m širokým priechodom.

VIAC INFORMÁCIÍ O HS PORTAL


Rez HS PORTAL